19.11
Eczacibasi VitrA (F)
Fenerbahçe Opet (F)
25
25
23
22
15
23
18
25
25
10
20.11
Budowlani Lódz (F)
LP Salo (F)
25
25
18
25
16
12
25
22
26.11
LP Salo (F)
Eczacibasi VitrA (F)
22
10
14
25
25
25
28.11
Fenerbahçe Opet (F)
Budowlani Lódz (F)
25
25
25
20
12
13
18.12
Budowlani Lódz (F)
Eczacibasi VitrA (F)
17
16
22
25
25
25
18.12
LP Salo (F)
Fenerbahçe Opet (F)
10
16
14
25
25
25
22.01
Eczacibasi VitrA (F)
LP Salo (F)
25
25
25
16
13
13
22.01
Budowlani Lódz (F)
Fenerbahçe Opet (F)
20
21
22
25
25
25
05.02
LP Salo (F)
Budowlani Lódz (F)
31
21
19
33
25
25
06.02
Fenerbahçe Opet (F)
Eczacibasi VitrA (F)
22
25
24
25
10
25
16
26
20
15
18.02
Eczacibasi VitrA (F)
Budowlani Lódz (F)
17
25
25
25
15
25
27
19
21
7
18.02
Fenerbahçe Opet (F)
LP Salo (F)
25
25
25
17
12
14
20.11
Vakifbank (F)
Savino Del Bene Scandicci (F)
21
25
25
15
11
25
19
13
25
15
20.11
Lokomotiv Kaliningrad (F)
Nova KBM Branik Maribor (F)
25
25
25
18
14
11
27.11
Nova KBM Branik Maribor (F)
Vakifbank (F)
13
17
14
25
25
25
27.11
Savino Del Bene Scandicci (F)
Lokomotiv Kaliningrad (F)
26
23
26
25
24
25
24
21
17.12
Lokomotiv Kaliningrad (F)
Vakifbank (F)
34
25
19
24
10
32
21
25
26
15
18.12
Savino Del Bene Scandicci (F)
Nova KBM Branik Maribor (F)
25
25
25
16
22
16
22.01
Lokomotiv Kaliningrad (F)
Savino Del Bene Scandicci (F)
17
25
21
25
12
25
23
25
16
15
23.01
Vakifbank (F)
Nova KBM Branik Maribor (F)
25
25
25
15
11
10
04.02
Nova KBM Branik Maribor (F)
Lokomotiv Kaliningrad (F)
17
21
18
25
25
25
05.02
Savino Del Bene Scandicci (F)
Vakifbank (F)
26
19
21
28
25
25
18.02
Vakifbank (F)
Lokomotiv Kaliningrad (F)
25
25
25
22
11
18
18.02
Nova KBM Branik Maribor (F)
Savino Del Bene Scandicci (F)
25
20
20
14
23
25
25
25
19.11
LKS Commercecon Lódz (F)
Allianz MTV Stuttgart (F)
16
25
25
16
15
25
22
19
25
10
20.11
Igor Gorgonzola Novara (F)
Khimik Yuzhny (F)
25
25
25
17
10
7
26.11
Khimik Yuzhny (F)
LKS Commercecon Lódz (F)
25
25
20
18
8
23
17
25
25
15
27.11
Allianz MTV Stuttgart (F)
Igor Gorgonzola Novara (F)
11
25
25
25
25
20
18
23
17.12
Khimik Yuzhny (F)
Allianz MTV Stuttgart (F)
22
16
25
26
25
25
22
28
17.12
LKS Commercecon Lódz (F)
Igor Gorgonzola Novara (F)
25
15
9
25
10
22
25
25
19
15
23.01
LKS Commercecon Lódz (F)
Khimik Yuzhny (F)
25
25
23
25
15
19
25
22
23.01
Igor Gorgonzola Novara (F)
Allianz MTV Stuttgart (F)
25
25
25
11
22
19
04.02
Khimik Yuzhny (F)
Igor Gorgonzola Novara (F)
14
14
12
25
25
25
05.02
Allianz MTV Stuttgart (F)
LKS Commercecon Lódz (F)
17
28
25
25
25
26
16
18
18.02
Allianz MTV Stuttgart (F)
Khimik Yuzhny (F)
25
25
25
21
19
17
18.02
Igor Gorgonzola Novara (F)
LKS Commercecon Lódz (F)
25
25
26
21
20
24
19.11
VB Nantes (F)
CSM Volei Alba Blaj (F)
25
20
25
25
19
25
12
16
19.11
Antonio Carraro Imoco Conegliano (F)
Vasas Óbuda Budapest (F)
21
25
25
23
15
25
20
10
25
4
26.11
Vasas Óbuda Budapest (F)
VB Nantes (F)
23
22
11
25
25
25
27.11
CSM Volei Alba Blaj (F)
Antonio Carraro Imoco Conegliano (F)
22
14
22
25
25
25
17.12
VB Nantes (F)
Antonio Carraro Imoco Conegliano (F)
22
18
22
25
25
25
19.12
Vasas Óbuda Budapest (F)
CSM Volei Alba Blaj (F)
20
16
25
18
25
25
13
25
21.01
VB Nantes (F)
Vasas Óbuda Budapest (F)
25
15
25
25
23
25
22
18
22.01
Antonio Carraro Imoco Conegliano (F)
CSM Volei Alba Blaj (F)
25
25
25
16
16
17
05.02
CSM Volei Alba Blaj (F)
VB Nantes (F)
27
25
27
25
29
13
25
21
06.02
Vasas Óbuda Budapest (F)
Antonio Carraro Imoco Conegliano (F)
12
19
13
25
25
25
18.02
CSM Volei Alba Blaj (F)
Vasas Óbuda Budapest (F)
25
25
25
23
16
21
18.02
Antonio Carraro Imoco Conegliano (F)
VB Nantes (F)
25
25
25
23
19
17
19.11
RC Cannes (F)
Maritza Plovdiv (F)
26
18
25
25
24
25
7
19
21.11
Dynamo Moskva (F)
Uralochka-NTMK Ekaterinburg (F)
25
22
25
25
18
25
17
20
27.11
Uralochka-NTMK Ekaterinburg (F)
RC Cannes (F)
28
14
25
16
12
26
25
23
25
15
27.11
Maritza Plovdiv (F)
Dynamo Moskva (F)
18
25
17
17
25
22
25
25
17.12
RC Cannes (F)
Dynamo Moskva (F)
25
28
25
22
26
22
19.12
Uralochka-NTMK Ekaterinburg (F)
Maritza Plovdiv (F)
25
18
18
25
15
17
25
25
22
13
21.01
RC Cannes (F)
Uralochka-NTMK Ekaterinburg (F)
26
22
21
25
13
24
25
25
21
15
23.01
Dynamo Moskva (F)
Maritza Plovdiv (F)
23
25
23
17
25
18
25
25
05.02
Maritza Plovdiv (F)
RC Cannes (F)
17
25
25
25
25
18
12
21
06.02
Uralochka-NTMK Ekaterinburg (F)
Dynamo Moskva (F)
20
16
23
25
25
25
18.02
Dynamo Moskva (F)
RC Cannes (F)
25
25
25
22
20
22
18.02
Maritza Plovdiv (F)
Uralochka-NTMK Ekaterinburg (F)
25
21
25
22
20
19
25
17
25
18