*unknown* - VK UP Olomouc
08.10
Luka Bar - Vasas Óbuda Budapest
Vasas Óbuda Budapest (F)
08.10
Partizani Tirana - ZOK Bimal-Jedinstvo Brcko
Partizani Tirana (F)
09.10
Mladost Zagreb - Khimik Yuzhny
Mladost Zagreb (F)
09.10
Khimik Yuzhny - Mladost Zagreb
Khimik Yuzhny (F)
15.10
Vasas Óbuda Budapest - Luka Bar
Vasas Óbuda Budapest (F)
15.10
VK UP Olomouc - *unknown*
16.10
ZOK Bimal-Jedinstvo Brcko - Partizani Tirana
Partizani Tirana (F)
16.10
VK UP Olomouc - Khimik Yuzhny
Khimik Yuzhny (F)
22.10
Vasas Óbuda Budapest - Partizani Tirana
Vasas Óbuda Budapest (F)
23.10
Khimik Yuzhny - VK UP Olomouc
VK UP Olomouc (F)
29.10
Partizani Tirana - Vasas Óbuda Budapest
Vasas Óbuda Budapest (F)
31.10
Eczacibasi VitrA - Fenerbahçe Opet
Eczacibasi VitrA (F)
19.11
Budowlani Lódz - LP Salo
Budowlani Lódz (F)
20.11
LP Salo - Eczacibasi VitrA
Eczacibasi VitrA (F)
26.11
Fenerbahçe Opet - Budowlani Lódz
Fenerbahçe Opet (F)
28.11
Budowlani Lódz - Eczacibasi VitrA
Eczacibasi VitrA (F)
18.12
LP Salo - Fenerbahçe Opet
Fenerbahçe Opet (F)
18.12
Eczacibasi VitrA - LP Salo
Eczacibasi VitrA (F)
22.01
Budowlani Lódz - Fenerbahçe Opet
Fenerbahçe Opet (F)
22.01
LP Salo - Budowlani Lódz
05.02
Fenerbahçe Opet - Eczacibasi VitrA
06.02
Eczacibasi VitrA - Budowlani Lódz
18.02
Fenerbahçe Opet - LP Salo
20.02
Vakifbank - Savino Del Bene Scandicci
Savino Del Bene Scandicci (F)
20.11
Lokomotiv Kaliningrad - Nova KBM Branik Maribor
Lokomotiv Kaliningrad (F)
20.11
Nova KBM Branik Maribor - Vakifbank
Vakifbank (F)
27.11
Savino Del Bene Scandicci - Lokomotiv Kaliningrad
Savino Del Bene Scandicci (F)
27.11
Lokomotiv Kaliningrad - Vakifbank
Vakifbank (F)
17.12
Savino Del Bene Scandicci - Nova KBM Branik Maribor
Savino Del Bene Scandicci (F)
18.12
Lokomotiv Kaliningrad - Savino Del Bene Scandicci
Savino Del Bene Scandicci (F)
22.01
Vakifbank - Nova KBM Branik Maribor
Vakifbank (F)
23.01
Nova KBM Branik Maribor - Lokomotiv Kaliningrad
04.02
Savino Del Bene Scandicci - Vakifbank
05.02
Vakifbank - Lokomotiv Kaliningrad
18.02
Nova KBM Branik Maribor - Savino Del Bene Scandicci
18.02
LKS Commercecon Lódz - Allianz MTV Stuttgart
LKS Commercecon Lódz (F)
19.11
Igor Gorgonzola Novara - Khimik Yuzhny
Igor Gorgonzola Novara (F)
20.11
Khimik Yuzhny - LKS Commercecon Lódz
LKS Commercecon Lódz (F)
26.11
Allianz MTV Stuttgart - Igor Gorgonzola Novara
Allianz MTV Stuttgart (F)
27.11
Khimik Yuzhny - Allianz MTV Stuttgart
Allianz MTV Stuttgart (F)
17.12
LKS Commercecon Lódz - Igor Gorgonzola Novara
Igor Gorgonzola Novara (F)
17.12
LKS Commercecon Lódz - Khimik Yuzhny
LKS Commercecon Lódz (F)
23.01
Igor Gorgonzola Novara - Allianz MTV Stuttgart
Igor Gorgonzola Novara (F)
23.01
Khimik Yuzhny - Igor Gorgonzola Novara
04.02
Allianz MTV Stuttgart - LKS Commercecon Lódz
05.02
Allianz MTV Stuttgart - Khimik Yuzhny
18.02
Igor Gorgonzola Novara - LKS Commercecon Lódz
18.02
VB Nantes - CSM Volei Alba Blaj
VB Nantes (F)
19.11
Antonio Carraro Imoco Conegliano - Vasas Óbuda Budapest
Antonio Carraro Imoco Conegliano (F)
19.11
Vasas Óbuda Budapest - VB Nantes
VB Nantes (F)
26.11
CSM Volei Alba Blaj - Antonio Carraro Imoco Conegliano
Antonio Carraro Imoco Conegliano (F)
27.11
VB Nantes - Antonio Carraro Imoco Conegliano
Antonio Carraro Imoco Conegliano (F)
17.12
Vasas Óbuda Budapest - CSM Volei Alba Blaj
CSM Volei Alba Blaj (F)
19.12
VB Nantes - Vasas Óbuda Budapest
VB Nantes (F)
21.01
Antonio Carraro Imoco Conegliano - CSM Volei Alba Blaj
Antonio Carraro Imoco Conegliano (F)
22.01
CSM Volei Alba Blaj - VB Nantes
05.02
Vasas Óbuda Budapest - Antonio Carraro Imoco Conegliano
06.02
CSM Volei Alba Blaj - Vasas Óbuda Budapest
18.02
Antonio Carraro Imoco Conegliano - VB Nantes
18.02
RC Cannes - Maritza Plovdiv
RC Cannes (F)
19.11
Dynamo Moskva - Uralochka-NTMK Ekaterinburg
Dynamo Moskva (F)
21.11
Uralochka-NTMK Ekaterinburg - RC Cannes
RC Cannes (F)
27.11
Maritza Plovdiv - Dynamo Moskva
Dynamo Moskva (F)
27.11
RC Cannes - Dynamo Moskva
RC Cannes (F)
17.12
Uralochka-NTMK Ekaterinburg - Maritza Plovdiv
Uralochka-NTMK Ekaterinburg (F)
19.12
RC Cannes - Uralochka-NTMK Ekaterinburg
Uralochka-NTMK Ekaterinburg (F)
21.01
Dynamo Moskva - Maritza Plovdiv
Maritza Plovdiv (F)
23.01
Maritza Plovdiv - RC Cannes
05.02
Uralochka-NTMK Ekaterinburg - Dynamo Moskva
06.02
Dynamo Moskva - RC Cannes
18.02
Maritza Plovdiv - Uralochka-NTMK Ekaterinburg
18.02