05.12
Fenerbahçe HDI Sigorta
Jihostroj Ceské Budejovice
20
25
25
21
12
25
21
17
25
15
12.12
Jihostroj Ceské Budejovice
Cucine Lube Civitanova
18
25
13
22
25
21
25
25
12.12
Itas Trentino
Fenerbahçe HDI Sigorta
21
23
25
25
16
25
25
18
17
14
19.12
Fenerbahçe HDI Sigorta
Cucine Lube Civitanova
19.12
Itas Trentino
Jihostroj Ceské Budejovice
26.01
Cucine Lube Civitanova
Itas Trentino
28.01
Cucine Lube Civitanova
Jihostroj Ceské Budejovice
30.01
Fenerbahçe HDI Sigorta
Itas Trentino
13.02
Jihostroj Ceské Budejovice
Fenerbahçe HDI Sigorta
13.02
Itas Trentino
Cucine Lube Civitanova
19.02
Jihostroj Ceské Budejovice
Itas Trentino
19.02
Cucine Lube Civitanova
Fenerbahçe HDI Sigorta
03.12
Berlin Recycling Volleys
ACH Volley Ljubljana
25
25
26
21
15
24
04.12
Kuzbass Kemerovo
Fakel Novy Urengoy
26
25
25
24
21
18
11.12
Fakel Novy Urengoy
Berlin Recycling Volleys
25
25
25
22
18
17
11.12
ACH Volley Ljubljana
Kuzbass Kemerovo
25
25
25
23
19
23
16
27
25
17
18.12
Fakel Novy Urengoy
ACH Volley Ljubljana
18.12
Berlin Recycling Volleys
Kuzbass Kemerovo
28.01
Berlin Recycling Volleys
Fakel Novy Urengoy
29.01
Kuzbass Kemerovo
ACH Volley Ljubljana
12.02
Fakel Novy Urengoy
Kuzbass Kemerovo
12.02
ACH Volley Ljubljana
Berlin Recycling Volleys
19.02
Kuzbass Kemerovo
Berlin Recycling Volleys
19.02
ACH Volley Ljubljana
Fakel Novy Urengoy
04.12
Halkbank
Greenyard Maaseik
25
25
27
20
10
20
23
29
25
15
11.12
Jastrzebski Wegiel
Halkbank
25
25
25
17
17
21
11.12
Greenyard Maaseik
Zenit Kazan
20
18
25
25
20
25
25
23
22
18
18.12
Halkbank
Zenit Kazan
19.12
Jastrzebski Wegiel
Greenyard Maaseik
18.01
Zenit Kazan
Jastrzebski Wegiel
29.01
Halkbank
Jastrzebski Wegiel
29.01
Zenit Kazan
Greenyard Maaseik
12.02
Jastrzebski Wegiel
Zenit Kazan
12.02
Greenyard Maaseik
Halkbank
19.02
Zenit Kazan
Halkbank
19.02
Greenyard Maaseik
Jastrzebski Wegiel
04.12
Verva Warszawa Orlen Paliwa
Tours
25
25
25
15
22
23
04.12
Sir Safety Conad Perugia
Benfica Lisboa
25
24
25
25
18
26
15
19
10.12
Benfica Lisboa
Verva Warszawa Orlen Paliwa
25
25
22
25
19
17
25
21
11.12
Tours
Sir Safety Conad Perugia
30
19
18
32
25
25
17.12
Verva Warszawa Orlen Paliwa
Sir Safety Conad Perugia
19.12
Benfica Lisboa
Tours
29.01
Verva Warszawa Orlen Paliwa
Benfica Lisboa
29.01
Sir Safety Conad Perugia
Tours
12.02
Tours
Verva Warszawa Orlen Paliwa
13.02
Benfica Lisboa
Sir Safety Conad Perugia
19.02
Tours
Benfica Lisboa
19.02
Sir Safety Conad Perugia
Verva Warszawa Orlen Paliwa
03.12
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
Vojvodina NS Seme Novi Sad
25
25
25
20
21
21
04.12
VfB Friedrichshafen
Knack Roeselare
23
21
15
25
25
25
10.12
Vojvodina NS Seme Novi Sad
VfB Friedrichshafen
20
21
20
25
25
25
10.12
Knack Roeselare
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
17
19
21
25
25
25
17.12
Vojvodina NS Seme Novi Sad
Knack Roeselare
18.12
VfB Friedrichshafen
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
28.01
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
Knack Roeselare
29.01
VfB Friedrichshafen
Vojvodina NS Seme Novi Sad
11.02
Vojvodina NS Seme Novi Sad
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
11.02
Knack Roeselare
VfB Friedrichshafen
19.02
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
VfB Friedrichshafen
19.02
Knack Roeselare
Vojvodina NS Seme Novi Sad