Lokomotiv Novosibirsk - Yenisey Krasnoyarsk
Lokomotiv Novosibirsk
26.10
Ural Ufa - Dynamo Leningrad
Ural Ufa
26.10
Belogorie Belgorod - Gazprom-Yugra Surgut
Belogorie Belgorod
26.10
Dynamo Moskva - Nova Novokuybyshevsk
Dynamo Moskva
26.10
Zenit St. Petersburg - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Zenit St. Petersburg
26.10
Fakel Novy Urengoy - ASK Nizhny Novgorod
Fakel Novy Urengoy
27.10
Kuzbass Kemerovo - ASK Nizhny Novgorod
Kuzbass Kemerovo
30.10
Lokomotiv Novosibirsk - Nova Novokuybyshevsk
Lokomotiv Novosibirsk
30.10
Yenisey Krasnoyarsk - Zenit Kazan
Zenit Kazan
30.10
Ural Ufa - Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
30.10
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Fakel Novy Urengoy
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
30.10
Zenit St. Petersburg - Gazprom-Yugra Surgut
Zenit St. Petersburg
30.10
Dynamo Leningrad - Belogorie Belgorod
Dynamo Leningrad
30.10
Yenisey Krasnoyarsk - Ural Ufa
Ural Ufa
02.11
Kuzbass Kemerovo - Zenit St. Petersburg
Kuzbass Kemerovo
02.11
Lokomotiv Novosibirsk - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Lokomotiv Novosibirsk
02.11
Gazprom-Yugra Surgut - Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
02.11
ASK Nizhny Novgorod - Belogorie Belgorod
Belogorie Belgorod
02.11
Zenit Kazan - Fakel Novy Urengoy
Fakel Novy Urengoy
02.11
Lokomotiv Novosibirsk - Kuzbass Kemerovo
Lokomotiv Novosibirsk
06.11
Ural Ufa - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Ural Ufa
06.11
Gazprom-Yugra Surgut - Nova Novokuybyshevsk
Gazprom-Yugra Surgut
06.11
Belogorie Belgorod - Zenit Kazan
Zenit Kazan
06.11
Dynamo Moskva - ASK Nizhny Novgorod
Dynamo Moskva
06.11
Dynamo Leningrad - Yenisey Krasnoyarsk
Yenisey Krasnoyarsk
06.11
Kuzbass Kemerovo - Zenit Kazan
Kuzbass Kemerovo
09.11
Ural Ufa - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-Yugra Surgut
09.11
Lokomotiv Novosibirsk - ASK Nizhny Novgorod
Lokomotiv Novosibirsk
09.11
Belogorie Belgorod - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Belogorie Belgorod
09.11
Dynamo Moskva - Yenisey Krasnoyarsk
Dynamo Moskva
09.11
Zenit St. Petersburg - Fakel Novy Urengoy
Fakel Novy Urengoy
09.11
Dynamo Leningrad - Nova Novokuybyshevsk
Dynamo Leningrad
10.11
Kuzbass Kemerovo - Ural Ufa
20.11
Fakel Novy Urengoy - Belogorie Belgorod
20.11
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Dynamo Leningrad
20.11
ASK Nizhny Novgorod - Nova Novokuybyshevsk
20.11
Zenit Kazan - Dynamo Moskva
20.11
Zenit St. Petersburg - Lokomotiv Novosibirsk
20.11
Fakel Novy Urengoy - Yenisey Krasnoyarsk
23.11
Nova Novokuybyshevsk - Zenit St. Petersburg
23.11
Gazprom-Yugra Surgut - Kuzbass Kemerovo
23.11
Belogorie Belgorod - Ural Ufa
23.11
ASK Nizhny Novgorod - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
23.11
Zenit Kazan - Dynamo Leningrad
23.11
Dynamo Moskva - Lokomotiv Novosibirsk
23.11
Zenit Kazan - Nova Novokuybyshevsk
26.11
Yenisey Krasnoyarsk - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
27.11
Gazprom-Yugra Surgut - ASK Nizhny Novgorod
27.11
Dynamo Moskva - Fakel Novy Urengoy
27.11
Zenit St. Petersburg - Ural Ufa
27.11
Dynamo Leningrad - Kuzbass Kemerovo
27.11
Kuzbass Kemerovo - Nova Novokuybyshevsk
30.11
Lokomotiv Novosibirsk - Belogorie Belgorod
30.11
Zenit Kazan - Ural Ufa
30.11
Yenisey Krasnoyarsk - ASK Nizhny Novgorod
30.11
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Gazprom-Yugra Surgut
30.11
Zenit St. Petersburg - Dynamo Moskva
30.11
Fakel Novy Urengoy - Dynamo Leningrad
30.11
Kuzbass Kemerovo - Yenisey Krasnoyarsk
06.12
Lokomotiv Novosibirsk - Ural Ufa
06.12
Zenit Kazan - Gazprom-Yugra Surgut
06.12
Belogorie Belgorod - Dynamo Moskva
06.12
Dynamo Leningrad - Zenit St. Petersburg
07.12
Nova Novokuybyshevsk - Fakel Novy Urengoy
07.12
Fakel Novy Urengoy - Gazprom-Yugra Surgut
13.12
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Kuzbass Kemerovo
13.12
Nova Novokuybyshevsk - Belogorie Belgorod
13.12
ASK Nizhny Novgorod - Zenit Kazan
13.12
Dynamo Leningrad - Lokomotiv Novosibirsk
14.12
Zenit St. Petersburg - Yenisey Krasnoyarsk
14.12
Yenisey Krasnoyarsk - Lokomotiv Novosibirsk
20.12
Gazprom-Yugra Surgut - Belogorie Belgorod
20.12
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Zenit St. Petersburg
20.12
ASK Nizhny Novgorod - Fakel Novy Urengoy
20.12
Dynamo Leningrad - Ural Ufa
21.12
Nova Novokuybyshevsk - Dynamo Moskva
21.12
Fakel Novy Urengoy - Zenit Kazan
17.01
Ural Ufa - Yenisey Krasnoyarsk
17.01
Dynamo Moskva - Gazprom-Yugra Surgut
17.01
Belogorie Belgorod - ASK Nizhny Novgorod
17.01
Zenit St. Petersburg - Kuzbass Kemerovo
17.01
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Lokomotiv Novosibirsk
20.01
Gazprom-Yugra Surgut - Lokomotiv Novosibirsk
24.01
Fakel Novy Urengoy - Kuzbass Kemerovo
24.01
Dynamo Moskva - Dynamo Leningrad
24.01
ASK Nizhny Novgorod - Zenit St. Petersburg
24.01
Zenit Kazan - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
24.01
Nova Novokuybyshevsk - Ural Ufa
25.01
Belogorie Belgorod - Yenisey Krasnoyarsk
25.01
Kuzbass Kemerovo - Lokomotiv Novosibirsk
31.01
Yenisey Krasnoyarsk - Dynamo Leningrad
31.01
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Ural Ufa
31.01
Zenit Kazan - Belogorie Belgorod
31.01
ASK Nizhny Novgorod - Dynamo Moskva
31.01
Nova Novokuybyshevsk - Gazprom-Yugra Surgut
01.02
Gazprom-Yugra Surgut - Dynamo Leningrad
04.02
Fakel Novy Urengoy - Lokomotiv Novosibirsk
04.02
Nova Novokuybyshevsk - Yenisey Krasnoyarsk
04.02
Dynamo Moskva - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
04.02
ASK Nizhny Novgorod - Ural Ufa
04.02
Zenit Kazan - Zenit St. Petersburg
04.02
Belogorie Belgorod - Kuzbass Kemerovo
04.02
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit St. Petersburg
07.02
Ural Ufa - Kuzbass Kemerovo
07.02
Nova Novokuybyshevsk - ASK Nizhny Novgorod
07.02
Dynamo Moskva - Zenit Kazan
07.02
Belogorie Belgorod - Fakel Novy Urengoy
07.02
Dynamo Leningrad - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
07.02
Kuzbass Kemerovo - Dynamo Leningrad
14.02
Fakel Novy Urengoy - Dynamo Moskva
14.02
Ural Ufa - Zenit St. Petersburg
14.02
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Yenisey Krasnoyarsk
14.02
ASK Nizhny Novgorod - Gazprom-Yugra Surgut
14.02
Nova Novokuybyshevsk - Zenit Kazan
15.02
Kuzbass Kemerovo - Dynamo Moskva
21.02
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit Kazan
21.02
Yenisey Krasnoyarsk - Gazprom-Yugra Surgut
21.02
Ural Ufa - Fakel Novy Urengoy
21.02
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Nova Novokuybyshevsk
21.02
Zenit St. Petersburg - Belogorie Belgorod
21.02
Dynamo Leningrad - ASK Nizhny Novgorod
21.02
Lokomotiv Novosibirsk - Dynamo Leningrad
28.02
Yenisey Krasnoyarsk - Zenit St. Petersburg
28.02
Kuzbass Kemerovo - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
28.02
Gazprom-Yugra Surgut - Fakel Novy Urengoy
28.02
Belogorie Belgorod - Nova Novokuybyshevsk
28.02
Zenit Kazan - ASK Nizhny Novgorod
28.02
Yenisey Krasnoyarsk - Kuzbass Kemerovo
06.03
Gazprom-Yugra Surgut - Zenit Kazan
06.03
Fakel Novy Urengoy - Nova Novokuybyshevsk
06.03
Ural Ufa - Lokomotiv Novosibirsk
06.03
Dynamo Moskva - Belogorie Belgorod
06.03
Zenit St. Petersburg - Dynamo Leningrad
06.03